Wnętrzami zajmuję się od 10 lat. Przygodę z projektowaniem wnętrz zaczęłam na studiach na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na wydziale Form Przemysłowych. W trakcie studiów zdobywałam doświadczenie w pracowniach projektowania wnętrz. Tuż po studiach powstała firma Aim, później Łysiak Projektowanie wnętrz oraz Home Concept Interiors, by następnie przeobrazić się w Piętro Agata Łysiak.

Regularnie podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i imprezach targowych. Przez 3 lata współpracowałam ze szwedzkim deweloperem Reinhold Sp. z o.o., dla którego projektowałam wnętrza obiektów mieszkaniowych i biurowych, doradzałam klientom jak urządzić mieszkanie od dewelopera oraz jak zagospodarować przestrzeń biurową, zajmowałam się też zmianami lokatorskimi.

Doświadczenie oraz znajomość światowych trendów w designie i architekturze wnętrz pozwala mi projektować wnętrza na wysokim poziomie. Dla mnie najważniejszy jest klient i jego satysfakcja z zaprojektowanego przeze mnie wnętrza, dlatego wszystkie moje pomysły dopasowuję do jego wytycznych, gustu oraz budżetu.

mgr sztuki Agata Łysiak